80860
13:52 5.052021

Упродовж Великодніх вихідних на Закарпатті виявили 70 нетверезих водіїв

Події 2629

Упродовж Великодніх свят, з 1 по 4 травня, коли краяни та гості Закарпаття святкували велике релігійне свято Пасхи, поліцейські Закарпатської області цілодобово патрулювали автошляхи області.

У результаті поліцейські виявили та відсторонили від керування транспортними засобами 70 водіїв, які перебували в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

На всіх правопорушників після відповідної процедури медосвідування складено адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортними засобами особами, які перебувають в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння), які буде направлено в суд для прийняття остаточних рішень.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Тячеві відбувся яскравий Парад Миколайчиків та святкові виступи до Дня Святого Миколая
15:32
Іршавська громада прощається із загиблим захисником Андрієм Вашкебою
14:56
У Чопі зафіксували новий випадок сказу: мешканців закликають бути пильними та повідомляти про підозрілих тварин
14:10
У Хусті згоріла надвірна споруда: пожежу помітив водій таксі
14:01
Закарпатський фехтувальник серед призерів всеукраїнських змагань
13:43
В Іршаві вшанували загиблих Захисників на Алеї пам’яті Героїв
12:30
У с. Малі Геївці відкрили Будинок-пам’ятку та музичну студію на честь музиканта Ласло Бовді «CIPŐ»
12:12
Антоній Емере – лідер ФК «Ужгород» за системою «гол+пас»
11:49
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
Всі новини