88571
12:12 22.032021

Суддю з Закарпаття засудили до 5 років ув'язнення через хабарництво

Події 3092

У понеділок, 22 березня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок у справі за обвинуваченням судді Міжгірського районного суду Закарпатської області до п’яти років ув’язнення через хабарництво.

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Також суддю позбавили строком до 3 років права обіймати посаду судді з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна

Нагадаємо, що суддя обвинувачувався у тому, що він висловив прохання та одержав 15 тис. грн за ухвалення рішення на користь позивача у цивільній справі про стягнення суми боргу за невиконані роботи. Суддю було викрито одразу після отримання всієї суми неправомірної вигоди.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
161 особа з інвалідністю скористалася послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у січні 2026 року
17:06
Понад 8 тисяч адміністративних послуг надано платникам податків Закарпаття у січні
17:00
Як зареєструватись в Е-Запис і що таке пріоритетне обслуговування 
15:53
На Закарпатті 52 жінки подали заявки на навчання за «чоловічими» професіями у 2025 році
15:17
На двох перевізників Закарпаття склали акти за порушення з тахографами
13:02
В Ужгороді затримали п’яного водія
12:43
Ужгородські гандболістки перемогли та повернулися на друге місце
12:36
Інфляція буде помірною у 2026–2028 роках, а економіка поступово зростатиме – Інфляційний звіт
10:44
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом відвідав Закарпаття
21:01
На Ужгородщині повідомили про підозру голові сільради та його спільнику у земельних махінаціях
16:21
Всі новини