88539
16:39 21.032021

На Виноградівщині під час пожежі загинув чоловік

Події 3045

У Селі Широке Виноградівської територіальної громади Берегівського району в житловому будинку слалася пожежа внаслідок якої загинула людина.

О 00:12 21 березня чоловік сповістив рятувальників про те, що ввечері 20 березня вирішив провідати 57-річного господаря, однак натомість виявив пожежу, яка вже загасла та власника домоволодіння, на жаль, вже без ознак життя.

За словами сусідів, місцевий мешканець неодноразово ставав винуватцем загорянь у своїй оселі, адже зловживав палінням та недотримувався правил пожежної безпеки при цьому. Вочевидь, це і стало причиною появи вогню у будівлі. Остаточну причину та суму збитків втановлять правоохоронці.

Підрозділи ДСНС Закарпаття до гасіння не залучались.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне