12:22 20.032021
За поточний тиждень на Закарпатті зафіксували 32 випадки керування на підпитку
Події
2702
Патрульні Закарпаття зафіксували 32 випадки керування у стані сп‘яніння з 15 по 19 березня, з них 19 протоколів склали за новими штрафами.

Патрульна поліція Закарпатської області нагадує про підвищення відповідальності за ст.130 (Керування у стані сп‘яніння) КУпАП
- за ч. 1 ст. 130 — 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік;
- за ч. 2 ст. 130 — 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;
- за ч. 3 ст. 130 — 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне
Публікації
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпатська сноубордистка увійшла до топ-6 на етапі Кубка світу
11:27
В Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді відкрили виставку «Різдвяні ритми»
10:10
В етнографічному музеї Великих Берегів провели різдвяну майстерню
08:45
Всі Публікації
Фото
Відео