88346
11:09 18.032021

Скільки людей перетнули державний кордон на ділянці Західного регіонального управління у 2020 році

Події 2941

Пандемія та карантин, безумовно, вплинули на усі сфери суспільного життя. Не став винятком і державний кордон.

Рік тому, у зв’язку із введенням карантинних обмежень, на західному кордоні було припинено функціонування низки пунктів пропуску, частина з яких не працюють і досі. Звісно, карантинні заходи та закриті пункти пропуску вплинули на інтенсивність пасажиро-транспортного потоку.

Так, упродовж 2020 року державний кордон на ділянці Західного регіонального управління (кордон з країнами ЄС та, частково, з Молдовою і Білоруссю) перетнули понад 16,2 мільйона осіб. Це у 2,7 рази менше, ніж у 2019-му, коли прикордонники оформили майже 43,8 мільйона осіб.

Також зменшилася інтенсивність руху і транспортних засобів – у 2,2 рази. Як свідчить статистика, у 2020-му через західний кордон України прослідували понад 4,5 мільйона транспортних засобів. Роком раніше державну межу перетнули майже 9,9 мільйона одиниць транспорту, повідомляє пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне