79340
15:42 26.022021

Розбій із заволодінням понад пів мільйона гривень – судитимуть мукачівця

Події 2649

Мукачівською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт щодо місцевого жителя за фактом розбійного нападу на оптовий склад кондитерських виробів, вчиненого групою осіб (ч. 4 ст. 187 КК України).

Встановлено, що на початку вересня 2020 року раніше судимий мукачівець зі спільниками увійшли на територію складу, куди напередодні торгові агенти привезли кошти за реалізовану продукцію. Увірвавшись до кабінету касира товариства, чоловіки почали погрожувати зброєю, вихопили коробку з грошовими коштами в розмірі 527 тис грн та зникли з місця інциденту.

Обвинувальний акт щодо 40-річного громадянина скеровано на розгляд Мукачівського міськрайонного суду. Особи інших нападників встановлюють правоохоронці, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові стартував Різдвяний Festival Берегове
08:30
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Всі новини
Головне