86892
17:45 17.022021

13 років за ґратами – мешканця Тячівщини засуджено за вбивство неповнолітнього

Події 2341

За публічного обвинувачення Тячівської місцевої прокуратури ухвалено вирок стосовно 23-річного мешканця району за скоєння умисного вбивства неповнолітнього (ч. 1 ст. 115 КК України). Раніше судимому закарпатцеві призначено покарання у виді 13 років позбавлення волі.

Прокурором у суді доведено, що в січні 2020 року між хлопцями сталася сварка через ревнощі. Перебуваючи на території колишнього м’ясопереробного цеху в смт. Буштино, обвинувачений наніс потерпілому сім ударів складним ножем по різних частинах тіла. Смерть неповнолітнього настала від гострої крововтрати.

Наразі триває час на апеляційне оскарження, очікується на вступ вироку в законну силу. До цього моменту обвинувачений перебуватиме під вартою, інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне