86529
12:59 11.022021

На Закарпатті поліцейські посилили патрулювання через можливі підтоплення в області

Події 2574

Співробітники поліції Закарпаття посилили свою присутність на дорогах краю через загрозу підтоплення. Правоохоронці надають допомогу водіям, які опинилися в скрутних умовах через негоду.

Сьогодні, 11 лютого, найбільші проблеми з підтопленням через погіршення погодних умов, спостерігаються у селі Великі Лучки Мукачівського району. Втім, хто опинився в скрутній ситуації, оперативно надають допомогу. Правоохоронці працюють і на інших ділянках доріг, всі патрулі зорієнтовані на посилений варіант несення служби. Всім, хто зіткнувся з проблемами на дорозі, варто звернутися на лінію “102”.

Також звертаємо увагу на те, що на території області на спецпосту Нижні Ворота обмежений рух великогабаритного транспорту через складні погодні умови.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне