86416
10:20 9.022021

На Закарпатті збережуться сильні дощі зі снігом

Події 2619

Протягом 9 лютого на більшій частині території Закарпатської області збережуться значні опади у вигляді дощу, вночі та вранці з переходом у мокрий сніг та сніг.

На високогір’ї посилення південно-західного вітру до 15-20 м/с, хуртовини. Вночі та вранці подекуди: налипання мокрого снігу, ожеледь, туман, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Тячівщині горіла надвірна споруда, будинок поруч вдалося врятувати
14:55
На Ужгородщині біля магазину загорівся легковик
14:40
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Про виставку робіт художниці Людмили Корж-Радько та скульптора Богдана Коржа
14:10
Лісову пожежу неподалік Воловця – локалізували
13:07
Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав нацпарк на Закарпатті відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
12:51
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Рокосова
12:28
Міжнародна науково-практична конференція до 90-річчя від дня народження Миколи Мушинки
12:05
Завтра, 8 травня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Ференсом
11:46
На Закарпатті викрили схему поборів за працевлаштування до державної установи: підозру отримав посадовець Держекоінспекції
11:22
Всі новини