61587
14:37 8.022021

На Закарпатті судитимуть громадянина Туреччини за переправлення нелегальних мігрантів

Події 2643

Виноградівським відділом Берегівської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт щодо 35-річного громадянина Туреччини за фактом сприяння незаконному переправленню кількох осіб через державний кордон України, що вчинене з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, чоловік спланував маршрут переправлення 7-ми своїх співвітчизників з Києва до країн ЄС в обхід пунктів пропуску. Для реалізації злочинних намірів залучив ще кількох помічників. За таку «поїздку» мігранти сплатили обвинуваченому 13 тисяч доларів США.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Володимир Жилкін, осіб доставили до лісистої місцевості на околицях с. Тисобикень та надали вказівки щодо подальшого руху. Однак пошуки кращого життя для мігрантів закінчилися невдало: чотирьох з них виявили та затримали правоохоронці Угорщини, решту – працівники Мукачівського прикордонного загону.

Наразі досудове розслідування у вказаному провадженні завершене, обвинувальний акт скеровано до Виноградівського районного суду. Зауважимо, що одного зі спільників іноземця вже засуджено раніше, інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У с. Малі Геївці відкрили Будинок-пам’ятку та музичну студію на честь музиканта Ласло Бовді «CIPŐ»
12:12
Антоній Емере – лідер ФК «Ужгород» за системою «гол+пас»
11:49
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
В ужгородських гандболісток попереду важливі матчі
10:28
Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм
10:07
Стало відомо про загибель на Донеччині мешканця Виноградова
09:45
На Закарпатті зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
09:22
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
Всі новини