85771
09:41 27.012021

На Хустщині рятувальники під час пожежі вберегли від знищення житловий будинок. ФОТО

Події 2310

26 січня о 10:19 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді на території приватного господарства, розташованого у с. Золотарьово Хустського району. Власники обійстя були вдома, тож саме вони побачили загорання в хліві та одразу ж подзвонили до оперативно-рятувальної служби. Також люди кинулися рятувати десятьох кроликів, які перебували у надвірній споруді.

За викликом на місце події прибули бійці пожежних підрозділів м. Хуст та смт Вишково. Допомагали їм добровольці-вогнеборці з села Драгово. Насамперед о 10:55 рятувальники локалізували пожежу й не допустили перекидання полум’я на розташований поруч житловий будинок.

Остаточна ж ліквідація тривала до 14:00, оскільки у хліві зберігалися дрова й велика кількість сіна. При цьому через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах для захисту органів дихання та зору.

Наразі правоохоронні органи з’ясовують причину виникнення пожежі. Сума завданих збитків також встановлюється, оскільки вогонь знищив дах на площі 75 кв.м, а також 4 тонни сіна, 9 кубометрів дров і речі домашнього вжитку, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне