85540
16:40 22.012021

На Берегівщині затримали двох зловмисників, які обікрали односельців. ФОТО

Події 2645

У селі Берегуйфалу, що на Берегівщині, працівники сектору кримінальної поліції майже одночасно розкрили два майнові злочини. Неповнолітнього зловмисника та його односельця, які скоїли крадіжки на території села, розшукали. За фактами відкриті кримінальні провадження

Вчора, 21 січня, поліцейські Берегівщини отримали повідомлення про крадіжку з будинку пенсіонерки.

64-річна жителька села Берегуйфалу розповіла, що хтось, проникнувши в її житло, виніс звідти газовий балон, одяг та інші речі.

За лічені години зловмисника вичислили працівники сектору кримінальної поліції. 30-річний односелець потерпілої зізнався у скоєному та віддав викрадені в неї речі.

Того ж ранку на лінію “102” звернувся ще один житель села Берегуйфалу. За словами 33- річного чоловіка, вночі з його автомобіля, припаркованого на подвір’ї, викрали автомагнітолу. Зібравши на місці події речові докази, працівники поліції розпочали оперативно-розшукові дії. У результаті їх роботи 17-річного місцевого юнака розшукали та вилучили викрадену ним річ.

За двома фактами майнових злочинів слідчі Берегівського районного відділу поліції відкрили кримінальні провадження за ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Слідчі перевіряють причетність фігурантів до інших, аналогічних злочинів, скоєних на території населеного пункту.

Відділ комунікації поліції Закарпаття

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне