85150
17:43 14.012021

На Закарпатті судитимуть іноземця, який налагодив схему контрабандних поставок деревини за кордон

Події 2768

Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 39-річного громадянина Греції за спробу переміщення через митний кордон України необроблених лісоматеріалів в особливо великому розмірі (ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 201-1 КК України).

Встановлено, що іноземець був одним з керівників фірми, яка займалася експортом лісоматеріалів. Попри мораторій на вивезення з країни необробленої деревини, він організував нелегальні поставки товарів іноземним замовникам. До того ж, вносив у митні декларації відомості, що не відповідали якості та об’єму сировини.

Незаконну діяльність особи було викрито та припинено навесні 2020 року при спробі експорту кількох сотень колод сосни під виглядом готових виробів через пункт пропуску «Дякове».

Згідно з висновками експертів, вартість контрабандної деревини склала майже 200 тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини