84646
12:37 2.012021

У новорічну ніч мукачівець обікрав помешкання. ФОТО

Події 2862

Раніше судимий мукачівець незаконно заволодів ключами від помешкання потерпілої, у новорічну ніч проник до її житла, звідки викрав планшет, телефон та гроші. Зловмисника поліцейські викрили за лічені години. За фактом крадіжки з проникненням розпочали слідство

Вчора, 1 січня, близько 15:20, до поліції надійшло повідомлення про крадіжку з помешкання на вулиці Верді у місті Мукачево. 46-річна заявниця повідомила, що з її будинку зник телефон, планшет та гроші у сумі понад 2 тисячі гривень, однак слідів взлому не виявила.

На місці події працювали поліцейські слідчо-оперативної групи та експерти. У той час оперативники кримінальної поліції Мукачева перевірили коло осіб, які мали доступ до житла чи могли б безперешкодно до нього проникнути. У результаті проведених заходів, за кілька годин працівники кримінальної поліції з’ясували, що до крадіжки причетний 35-річний раніше судимий мукачівець. Чоловік, перебуваючи з потерпілою у знайомих, викрав з її сумки ключі від помешкання і за кілька годин незаконно проник до її житла.

Викрадену техніку поліцейські вилучили, гроші мукачівець вже встиг витратити.

За фактом крадіжки, вчиненої з проникненням до житла, слідчі поліції розпочали слідство за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру у злочині та обрання запобіжного заходу. Розслідування справи триває, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Берегівщині сталася ДТП, в якій загинув водій легковика
10:44
В Ужгороді завершився опалювальний період
10:41
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу автомобіля
10:24
Вчителі англійської мови Мукачівської громади завершили навчання за програмою ENCOURSE
10:01
Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
09:46
В Ужгороді – тимчасове ускладнення проїзду на перехресті вулиць Л. Українки та Дайки
09:23
Знання і відданість – урочисте засідання сенату Закарпатського угорського університету ім. Ф. Ракоці ІІ
09:00
На Ужгородщині чоловік під час огородніх робіт виявив міну часів Другої світової війни
08:45
Чемпіонат Закарпаття з комбату самозахисту ІСО зібрав 270 учасників
08:30
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
Всі новини