8368
14:14 30.082016

На Ужгородщині «сімка» зіткнулася зі стовпом, водій і пасажир у лікарні

Події 2305

1В с.Чертеж Ужгородського району водій автомобіля ВАЗ-2107 не впорався з керуванням і злетів у кювет. Там машина вдарилася в опору електричного стовпа. Внаслідок ДТП в лікарні опинилися сам водій і пасажир «сімки».

Автопригода з потерпілими сталася вчора зранку в с.Чертеж Ужгородського району. 36-річний водій автомобіля ВАЗ-2107 не впорався з керуванням і злетів у кювет, де машина врізалася в електричний стовп.

Сам водій особливо не постраждав (у нього струс мозку), а от його 32-річний пасажир з переломом ноги опинився в лікарні. До слова, він ще й виявився п’яним (водій тверезий).

Автомобіль затримано на спецмайданчик поліції, обставини ДТП з’ясовуються, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Тячеві відбувся яскравий Парад Миколайчиків та святкові виступи до Дня Святого Миколая
15:32
Іршавська громада прощається із загиблим захисником Андрієм Вашкебою
14:56
У Чопі зафіксували новий випадок сказу: мешканців закликають бути пильними та повідомляти про підозрілих тварин
14:10
У Хусті згоріла надвірна споруда: пожежу помітив водій таксі
14:01
Закарпатський фехтувальник серед призерів всеукраїнських змагань
13:43
В Іршаві вшанували загиблих Захисників на Алеї пам’яті Героїв
12:30
У с. Малі Геївці відкрили Будинок-пам’ятку та музичну студію на честь музиканта Ласло Бовді «CIPŐ»
12:12
Антоній Емере – лідер ФК «Ужгород» за системою «гол+пас»
11:49
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
Всі новини