09:00 10.122020
У Мукачеві водій скоїв ДТП і зник з місця події
Події
2990
Позавчора, близько 20-ї години, патрульні Мукачева отримали повідомлення про ДТП без потерпілих. Пригода трапилась на перехресті вулиць Маргітича та Королеви Єлизавети. Прибувши, поліцейські виявили лише авто Peugeot. За попередньою інформацією відомо, що водій авто Skoda скоїв наїзд на авто Peugeot. Потім керманич першого автомобіля покинув місце ДТП.
Опрацювавши прилеглі території, патрульні виявили автівку, яка, можливо, причетна до ДТП. Ані в автівці, ані біля неї водія не було. Зараз власника встановлюють, інформує Патрульна поліція Закарпатської області.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
15:20
Провели традиційний «Кубок ПАДІЮНу» з шахів
15:04
Проведено весняну дератизацію на території Королівської громади
13:45
У Солотвині горів автомобіль
13:26
Всі новини
Головне
Публікації
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
В Ужгороді відзначили День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
11:48
Бджоли-теслярі активно трудяться в Перечині
08:45
Юний берегівчанин повернувся з Чемпіонату світу з хортингу із золотою та срібною медалями
11:06
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Всі Публікації
Фото
Відео



