83036
12:52 26.112020

На Тячівщині в смт Тересва горів житловий будинок

Події 3914

25 листопада о 14:05 до Служби порятунку подзвонили мешканці смт Тересва Тячівського району з повідомленням про те, що горить житловий будинок на вул. Неболи. Це вже не перша пожежа за вказаною адресою. Лише минулого тижня, а саме 18 листопада, тут горіла літня кухня.

Цього разу сусіди побачили вогонь у двох кімнатах оселі та одразу ж кинулися на допомогу. Люди змогли загасити полум’я в одній кімнаті. Справу продовжили бійці місцевої пожежної команди смт Тересва та 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів. Спільними зусиллями вони о 14:25 локалізували загорання та через 10 хвилин, о 14:35, остаточно його ліквідували. Вогонь встиг пошкодити підлогу та речі домашнього вжитку на площі 5 кв. м.

Причину виникнення пожежі та суму завданих збитків встановлюють правоохоронні органи, повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини