![82484](https://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2020/11/12-41-28.jpg)
На Хустщині з будинку місцевого жителя викрали зброю та набої
Вчора, 13 листопада, слідчі Хустського відділу поліції повідомили про підозру в скоєнні ряду злочинів двом жителям смт Вишково. Йдеться про двох чоловіків віком 24 та 35 років.
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2020/11/12-41-28.jpg)
Як встановили поліцейські, днями підозрювані проникли до будинку свого односельця та викрали звідти речі домашнього вжитку, нарізну зброю та набої до неї. Після цього один із чоловіків, 35-річний житель Вишкова, переховував викрадений мисливський карабін у своєму помешканні. Саме там її знайшли й вилучили працівники поліції.
![](http://podiji.ko.net.ua/wp-content/uploads/2020/11/12-43-03.jpg)
За фактами правопорушень слідчі відкрили кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка з проникненням), частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та частиною 2 статті 262 Кримінального кодексу України (Викрадення зброї).
Чоловікам уже повідомили про підозру у скоєнні ними злочинів. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися