82023
09:26 5.112020

На Закарпатті прикордонники знайшли у даху мікроавтобуса контрабандні сигарети. ФОТО

Події 3168

Сьогодні вночі прикордонники Чопського загону перешкодили незаконним намірам 34-річного українця, який спробував перевезти до Угорщини контрабандний тютюн.

У пункті пропуску «Тиса» під час огляду мікроавтобуса«Volkswagen» української реєстрації правоохоронці спільно з митниками виявили 650 пачок сигарет без марки акцизного збору України. Їх приховали від контролю у конструктивній порожнині даху автомобіля.

Відтак, у встановленому законодавством порядку мікроавтобус«Volkswagen» 2008 року випуску та виявлені у ньому тютюнові вироби вилучено співробітниками митниці. Сума оцінки безакцизних сигарет наразі встановлюється, транспортний засіб оцінили у майже 90 тисяч гривень, інформує пресслужба Чопського прикордонного загону.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді попрощалися із полеглим Василем Голінкою
11:51
Близько 700 внутрішньо переміщених осіб скористалися послугами обласної служби зайнятості з початку року
11:33
Напад на 13-річного хлопця заради «боргу» – касаційний суд поставив крапку у справі
11:08
Хустянка перетворює пластик у великодні вінки
10:43
Фінішувала фінальна частина Чемпіонату Закарпаття з гандболу серед юнаків 2011–2012 років народження
10:25
Західне регіональне управління Держприкордонслужби очолив Олександр Рибак
10:01
В обласному центрі Закарпаття сьогодні стартує «Ужгородський Березіль»
09:46
«Дні Ракоці–2026»: у Берегові триває тиждень науки, традицій та єдності
09:29
Дерев’яну синагогу з села Великі Ком’яти перенесуть до Ужгородського скансену
09:00
Закарпаття отримало понад 5 млн грн інвестицій в обладнання для профтехосвіти
08:45
Всі новини