81599
09:56 29.102020

На Закарпатті виявлено 271 випадок COVID-19 за добу та п'ятеро пацієнтів померло

Події 3189
  • Протягом минулої доби, 28 жовтня, за екстреною медичною допомогою звернулося 381 пацієнтів, з них із явищами гострої пневмонії – 77 та 59 хворих з підозрою на COVID-19;
  • одужали 274 пацієнти (загалом – 6426);
  • 409 зразків біологічного матеріалу відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР;
  • За минулу добу у 271 пацієнта підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них – 17 медиків та 9 дітей;
  • загалом, 13 842 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 1286 медики та 771 – діти;
  • за добу, що минула, померло п’ятеро хворих із діагнозом COVID-19 (загалом з початку пандемії – померли 364 пацієнтів з діагнозом COVID-19).

Підготовлено за інформацією департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Тячеві відбувся яскравий Парад Миколайчиків та святкові виступи до Дня Святого Миколая
15:32
Іршавська громада прощається із загиблим захисником Андрієм Вашкебою
14:56
У Чопі зафіксували новий випадок сказу: мешканців закликають бути пильними та повідомляти про підозрілих тварин
14:10
У Хусті згоріла надвірна споруда: пожежу помітив водій таксі
14:01
Закарпатський фехтувальник серед призерів всеукраїнських змагань
13:43
В Іршаві вшанували загиблих Захисників на Алеї пам’яті Героїв
12:30
У с. Малі Геївці відкрили Будинок-пам’ятку та музичну студію на честь музиканта Ласло Бовді «CIPŐ»
12:12
Антоній Емере – лідер ФК «Ужгород» за системою «гол+пас»
11:49
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
Всі новини