65914
15:32 23.102020

На Закарпатті підприємство нанесло збитки держбюджету на суму майже 2,5 млн гривень

Події 3720

У рамках проведення контрольно-перевірочних заходів, відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Закарпатській області, опрацьовано та проведено аналіз фінансово-господарських операцій комерційного підприємства «Х». За результатами перевірки встановлено, що службовими особами суб’єкта господарювання внесено недостовірні дані в офіційні документи, а саме віднесено на витрати підприємства отримані послуги від суб’єктів господарювання – нерезидентів на загальну суму 13 600 928,67 грн. Таким чином, було порушено статтю 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-ХІV (із змінами та доповненнями) та «Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 року № 88, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 червня 1995 року за № 168/704 (із змінами і доповненнями).

У результаті вказаних дій суб’єктом господарювання нанесено збитки державному бюджету України, шляхом ухилення від сплати податків, в сумі 2 448 167,16 грн.

За наданими матеріалами ГУ ДПС у Закарпатській області Прокуратурою Закарпатської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками ст. 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії в рамках даного кримінального провадження, повідомляє ДПС у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне