81332
10:22 23.102020

На Ужгородщині у чоловіка вилучили понад три з половиною кілограми марихуани. ФОТО

Події 3844

У підсобному приміщенні та на подвір’ї жителя села Оноківці поліцейські виявили партію наркотика марихуани. Загальна вага вилученого склала понад три з половиною кілограми. Зловмисника поліцейські затримали та розпочали за фактом злочину кримінальне провадження

Вчора, 22 жовтня, слідчі Ужгородського районного відділення поліції провели огляд території дворогосподарства та підсобного приміщення 53-річного жителя села Оноківці.

Під час огляду поліцейські виявили велику партію наркотиків рослинного походження. Зокрема, в підсобному приміщенні знаходився поліетиленовий пакет з сухою речовиною, а у приміщенні – 3 картонні коробки та 30 паперових згортків з марихуаною.

Загальна вага вилучених наркотичних засобів сягає близько 3, 5 кілограмів. Всі речовини слідчі вилучили та скерують експерту для дослідження.

Наразі 53-річного жителя Оноківців поліцейські затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Встановлено, що на момент затримання чоловік перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Слідчі інкримінують зловмиснику ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України, тобто зберігання наркотиків з метою збуту. Відповідно до санкції вказаної статті підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі.

У справі триває досудове розслідування, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне