80643
15:40 7.102020

В Іршаві обікрали торгівельний павільйон на ринку

Події 4253

Вчора, 6 жовтня, до поліцейських звернулася 47-річна мешканка села Білки, що на Іршавщині. Жінка, за її словами, орендує торгову ятку на території ринку в місті Іршава. Заявниця виявила пошкодження на вхідних дверях орендованого приміщення та відсутність частини товару – косметичних та миючих засобів.

Працівники сектору кримінальної поліції, у співпраці з інспекторами сектору реагування патрульної поліції, встановили, що до крадіжки з проникненням причетні двоє неповнолітніх мешканців села Осій, що на Іршавщині. За місцями проживання 15-ти та 16-річного юнаків поліцейські знайшли частину викраденого товару.

За фактом крадіжки слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. У ході слідства правоохоронці з’ясують обставини злочину та причини, які спонукали неповнолітніх на скоєння правопорушення, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини