8060
15:05 27.082016

У постраждалих від отруєння в ужгородській «Празі» виявили сальмонельоз

Події 1938

1472231976_744За інформацією Закарпатського обласного лабораторного центру, станом на 1000 год. 26.08.2016 року, загальна кількість госпіталізованих осіб, які 20 серпня відвідували готельно – ресторанний комплекс “Прага” в Ужгороді, збільшилася на 1 особу і становить всього 21 особу.

Обласна клінічна інфекційна лікарня повідомляє, що загальний стан хворих задовільний. У 17 потерпілих лабораторно підтверджено діагноз сальмонельозу. У 2 хворих, що госпіталізовані у Львівську обласну клінічну інфекційну лікарню та 1 хворого, що перебуває в інфекційному відділенні Мукачівської районної лікарні, лабораторні дослідження тривають.

На базі мікробіологічної лабораторії Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” досліджені взірці, відібрані в готельно – ресторанному комплексі м.Ужгород та від контактних осіб. За результатами лабораторного дослідження змивів, виділено збудника сальмонельозу із ємності, де зберігалося м’ясо птиці та від працівника харчоблоку ресторану, повідомляє transkarpatia.net.

Про хід епідрозстеження надається щоденна інформація в МОЗ України. Протиепідемічні, профілактичні заходи та лабораторні дослідження продовжуються.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне