77348
17:19 24.072020

В Ужгороді підлітки намагалися засилити мотузку на шиї лебедів

Події 4326

Ужгородські патрульні посилюють превентивні заходи щодо недопущення знущання над дикими птахами на одній із водойм міста.

Напередодні у соцмережі Фейсбук набув розголосу випадок, який трапився на так званих “Чорних озерах” в районі вулиці Гвардійської. У дописі небайдужої громадянки йшлося про те, що до лебедів, які мешкають на цій водоймі, регулярно навідуються підлітки та намагаються травмувати птахів. Жінка вчергове застала дітей на тому, що вони намагалися засилити мотузку на шиї лебедів.

Нагадаємо, що за жорстоке поводження з тваринами передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність. Відповідно до закону, такі дії визначаються як “знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричинило муки, що завдало їм фізичні страждання, тілесні ушкодження, каліцтва або призвело до загибелі”.

Врахувавши усі дані, патрульні поліцейські посилили заходи щодо недопущення жорстокого поводження з тваринами. Щодня, неодноразово інспектори моніторять ситуацію та навідуються на цю локацію з метою виявлення порушників.

Патрульна поліція звертається до громадян! Якщо ви стали свідком знущання над тваринами, одразу телефонуйте на спецлінію 102.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
Всі новини
Головне