76709
13:40 12.072020

У Карпатах рятувальники допомагали туристці

Події 4163

Вчора, 11 липня, о 19:35 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту в районі гори Стій Свалявського району травмувалась туристка зі Львову. Для надання допомоги 28-річній постраждалій у гори вирушили фахівці двох пошуково-рятувальних відділень с. Пилипець та с. Нижні Ворота.

О 22:20 рятувальники знайшли травмовану та надали їй першу долікарську допомогу: знеболили та іммобілізували праву ногу шляхом накладання шини. Далі львів’янку було транспортовано до Воловецької центральної районної лікарні де передано під опіку медиків.

До пошуково-рятувальних робіт залучались четверо рятувальників на двох квадроциклах, повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини