76402
17:45 6.072020

На Рахівщині жінку вкусила гадюка: потерпіла у важкому стані

Події 6669

Про це в мережі Фейсбук повідомила користувачка Віта Ференц, інформувало Селище Ясіня.

Сьогодні мою свекруху вкусила змія. Це сталося недалеко від їхнього будинку, що знаходиться у присілку Стебний. Зараз вона в тяжкому стані у реанімації. Будьте обережні. Небезпека може бути поруч, – йдеться в повідомленні жінки.

Гадю́ка звича́йна, рідко ґа́лиця (Vipera berus) — отруйна змія родини гадюкових.

Це найбільш розповсюджений вид гадюк в Євразії. В Україні звичайну гадюку можна зустріти в лісовій, лісостеповій зонах та в Карпатах.

В Україні найчастіше зустрічається на луках, галявинах, болотах, на берегах річок, озер і струмків. Густота заселення гадюк дуже нерівномірна. В сприятливих місцях гадюки створюють великі скупчення — їх густота може сягати 90 особин на 1 га, але частіше не перевищує 3-8 на 1 га. Після зимівлі з’являються на поверхні землі звичайно в квітні — травні.

Влітку сховищем для гадюк служать нори різноманітних тварин, пустоти в гнилих пеньках і поміж камінням, кущі, копиці сіна. Гадюки можуть поселятися в покинутих будівлях. В середній смузі гадюки активні в денний час. Люблять грітися на сонці, можуть це робити і просто на стежці, на пеньках, каменях. Полюють як правило в сутінках. Харчуються переважно дрібними гризунами, жабами, комахами. Зареєстрована тривалість життя — 15 років, згідно з деякими авторами — до 30 років.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Тячеві відбувся яскравий Парад Миколайчиків та святкові виступи до Дня Святого Миколая
15:32
Іршавська громада прощається із загиблим захисником Андрієм Вашкебою
14:56
У Чопі зафіксували новий випадок сказу: мешканців закликають бути пильними та повідомляти про підозрілих тварин
14:10
У Хусті згоріла надвірна споруда: пожежу помітив водій таксі
14:01
Закарпатський фехтувальник серед призерів всеукраїнських змагань
13:43
В Іршаві вшанували загиблих Захисників на Алеї пам’яті Героїв
12:30
У с. Малі Геївці відкрили Будинок-пам’ятку та музичну студію на честь музиканта Ласло Бовді «CIPŐ»
12:12
Антоній Емере – лідер ФК «Ужгород» за системою «гол+пас»
11:49
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
Всі новини