76311
09:37 4.072020

На Тячівщині знайшли тіло дитини, яка потонула напередодні

Події 5212

2 липня о 19:33 до оперативно-рятувальної служби надійшло повідомлення про те, що в річці Тересва імовірно потонув 10-річний хлопець.

За словами очевидців, двоє братів ловили рибу на різних берегах водойми в районі смт Дубове. Один вирішив перейти по мілині до іншого, не втримався і його знесло течією.

До пошуків дитини залучили рятувальників державного пожежно-рятувального поста смт Дубове, працівників Тячівського відділу поліції та місцеве населення. Вранці 3 липня до них приєдналося водолазно-рятувальне відділення з м. Хуст. О 10:30 одна з пошукових груп виявила тіло дитини в річці поблизу с. Калини, що приблизно за 5 кілометрів від місця, де хлопчик впав у воду, інформує У ДСНС України у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне