76153
16:17 1.072020

Організатора підриву офісу ТУКЗ – КМКС в Ужгороді засудили до 9 років позбавлення волі

Події 3558

30 червня було ухвалено рішення в справі підриву офісу ТУКЗ – КМКС в Ужгороді, скоєного в лютому 2018 року. Колегія суддів Ужгородського міськрайонного суду визнала винним Костянтина Кривича та призначила йому покарання у вигляді позбавлення волі на 9 років. Окрім організації підриву, підсудного звинуватили ще в чотирьох злочинах: диверсії, несанкціонованому носінні зброї, умисному пошкодженні майна та підробці документів.

Справа перебувала на розгляді в Ужгородському міськрайонному суді понад два роки. За цей час було вивчено десятки доказів, заслухано всіх названих свідків. Костянтин Кривич протягом усього розгляду справи заперечував свою провину. Він стверджував, що не вчиняв злочину, не брав участі в змові, а показання свідків не довели, що він має стосунок до підриву. Згідно ж із характеристиками, поданими суду його адвокатом, Кривич – чесний громадянин, якого слід відпустити.

«Шановна колегіє! Прошу, щоб при винесенні вироку були враховані всі деталі справи, включаючи докази, висунуті під час судового розслідування, та законність їх отримання, показання свідків, а також прийняти на цій основі справедливе та законне рішення. Оскільки обвинувачення не змогло обґрунтувати звинувачення проти мене, мене слід виправдати», – сказав Кривич в останньому слові.

Однак суд визнав його винним у скоєнні чотирьох злочинів, визначених Кримінальним кодексом України.

Одна стаття – диверсія, – на думку суддів, не знайшла свого підтвердження. Кривич не захотів коментувати ухвалене рішення, але його адвокат Валерій Бородій заявив, що підзахисний до вироку був готовий. Водночас сторона захисту в 30-денний термін подаватиме апеляцію.

Проте на цьому справа підриву офісу ТУКЗ – КМКС не закрита. 1 липня в Ужгородському міськрайонному суді розглядатимуть інше провадження – відбудеться слухання в справі Білобородька та Кондратенка, котрих звинувачують у співучасті в злочині.

T.J./Kárpátalja hetilap/TV21 Ungvár/Karpat.in.ua

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах