75853
12:40 26.062020

У працівниці Берегівської міськради виявили COVID-19

Події 4800

Сьогодні отримано позитивний ПЛР-тест на COVID-19 у секретаря Берегівської міської ради Людмили Токар (у цьому випадку оприлюднюємо ім’я та посаду, оскільки від неї отримано згоду на публікацію). Працівники апарату міської ради вже проходять тестування на коронавірус.

Приміщення мерії на строгому карантині та його дезінфікують. Міська рада виконуватиме свої функції, але закликаємо берегівчан за потреби зв’язуватися з нами через електронну пошту чи телефон.

Закликаємо всіх дотримуватися норм карантину (носити захисні маски, враховувати соціальну дистанцію, дезінфікувати руки), інформує на своїй сторінці у мережі Фейсбук Золтан Бабяк.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне