72623
09:43 29.042020

Ситуація з коронавірусом на Закарпатті в розрізі районів

Події 6915

“Протягом минулої доби, 28 квітня, за екстреною медичною допомогою звернулось 355 осіб, з них 12 – з ознаками гострої пневмонії та 8 – з підозрою на COVID-19”, – повідомила директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров.

  • Відібрано 117 зразків біологічних матеріалів для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР) реакцію та направлено у вірусологічну лабораторію для дослідження;
  • 16 особам підтверджено діагноз COVID-19, з них 7 – медичні працівники;
  • У заклади охорони здоров’я, за минулу добу із ознаками гострої пневмонії госпіталізовано 12 осіб та 8 – з підтвердженням та/або підозрою на COVID-19, з яких шестеро хворих з встановленим діагнозом COVID-19;
  • Загалом по області станом на 9.00 29 квітня 2020 року 403 хворим встановлено діагноз COVID-19. З них 103 – медичні працівники та 17-ро дітей. Проведено 2 287 досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію.
  • За минулу добу не зареєстровано летальних випадків у хворих з діагнозом COVID-19.
  • 43 особи одужали
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне