71566
10:41 11.042020

Хустська поліція перевірила взуттєву фабрику щодо дотримання карантину

Події 4158

В ході перевірки інформації щодо неправомірного функціонування взуттєвої фабрики на Хустщині поліцейські з’ясували, що у діях працівників фабрики відсутній склад правопорушення. Перевірка проводилася у зв’язку з оприлюдненням в соціальній мережі допису про неправомірну роботу підприємства у селі Рокосово. Публікацію було виявлено у ході моніторингу мережі Інтернет.

За адресою розташування фабрики було скеровано поліцейських, які встановили, що на дане підприємство, обмеження встановлені Кабінетом Міністрів України, не поширюються, оскільки фабрика не здійснює прийом відвідувачів, є фірмою закритого типу, на якій здійснюється пропускний режим, з забезпеченням всіх санітарних норм.

Що стосується мережі торгових магазинів фабрики, які функціонували на території Закарпатської області та здійснювали реалізацію продукції, то такі на виконання зазначеної постанови КМУ зачиненні та не функціонують з моменту запровадження карантинних обмежень.

До слова, слід зазначити, що керівництво фабрики самостійно прийняло рішення призупинити діяльність на період карантину, для того, щоб не наражати на небезпеку своїх працівників, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Справа з кримінальним «присмаком»: кілька тайників «позбавили» власницю і авто, і безакцизних сигарет
14:02
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк
13:57
На Закарпатті судитимуть 12 членів злочинного угруповання: арештовано майно зловмисників на майже 20 мільйонів гривень
13:33
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
13:29
62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
12:30
Закарпатські медики стажувались в Чеській Республіці
12:09
Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
11:47
Всі новини