71460
21:05 9.042020

Серед меблевої фурнітури прикордонники виявили у вантажівці сири та консерви

Події 3021

Сьогодні по обіді у пункті пропуску «Тиса» Чопського загону прикордонники спільно з митниками попередили спробу незаконного переміщення партії продуктів харчування. Їх знайшли у вантажному автомобілі «MAN» української реєстрації, який прямував з Італії в Росію.

Під час огляду транспортного засобу правоохоронці серед вантажу меблевої фурнітури, зазначеного у документах, виявили два піддони з рибними консервами та сиром. Усього перевозили  понад 1500 кг сирів різних марок та понад 153 кг консервів.

Відповідно до чинного законодавства, виявлені продукти вилучено співробітниками митниці. Суму оцінки вилученого наразі встановлюють.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
Всі новини
Головне