71168
21:02 5.042020

На Тячівщині затримали озброєного чоловіка

Події 3191

40-річного чоловіка поміщено до ізолятора тимчасового тримання. На його товариша, який в стані наркотичного сп’яніння керував транспортним засобом, складено адмінпротокол.

4 квітня, пізно ввечері, під час патрулювання в смт.Солотвино, поліцейські зупинили автомобіль марки «BMW X5», в якому знаходились водій та пасажир. 

За кермом перебував 33-річний чоловік, з явними ознаками сп’яніння. Медосвідування підтвердило, що водій перебуває в стані наркотичного сп’яніння. На нього працівники поліції склали адміністративний протокол за ст.130 КУпАП, вилучили посвідчення водія та відсторонили від керування транспортним засобом. 

В 40-річного пасажира даної автівки працівники поліції вилучили предмет, схожий на пістолет, боєприпаси до нього, металевий продовгуватий предмет з металевим наконечником та дерев’яну биту.  

Поліцейські одразу затримали чоловіка та в порядку ст.208 КПК України помістили до ізолятора тимчасового тримання. 

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю). Всі вилучені речі буде направлено на експертизу. Найближчим часом затриманому обиратиметься запобіжний захід, слідчі клопотатимуть про тримання під вартою. В справі триває досудове розслідування. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області  

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне