09:04 19.032020
В Україні зафіксували нові випадки захворювань на COVID-19
Події
3128
Станом на 22:00 18 березня в Україні зафіксовано 16 випадків COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та м. Київ (2).

Отримано за цей день пацієнтів 51 та 103 контактні особи. За даними регіональних лабораторій протестовані за сьогодні методом ПЛР 6 зразків, всі негативні.
Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України досліджує не лише зразки людей, яким встановлено підозру, а і встановлених контактних осіб, повідомляє МОЗ.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
Із поліефірного шнура мукачівка в'яже килимки
16:36
В Ужгороді патрульні допомогли 71-річному чоловікові вчасно потрапити на потяг
16:26
На Мукачівщині 53-річна жінка загинула внаслідок наїзду автомобіля
16:11
«Закарпаттяобленерго» закликає мешканців області перевіряти графіки відключень лише на офіційних ресурсах
15:47
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу порушників
15:43
У Тячеві відбувся яскравий Парад Миколайчиків та святкові виступи до Дня Святого Миколая
15:32
Іршавська громада прощається із загиблим захисником Андрієм Вашкебою
14:56
У Чопі зафіксували новий випадок сказу: мешканців закликають бути пильними та повідомляти про підозрілих тварин
14:10
У Хусті згоріла надвірна споруда: пожежу помітив водій таксі
14:01
Закарпатський фехтувальник серед призерів всеукраїнських змагань
13:43
Всі новини
Головне
Публікації
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
В Ужгороді запрацювала Резиденція Святого Миколая: благодійність, віра в диво і тепло людських сердець
16:50
У Перечині встановили новорічну ялинку дружби
15:35
У Перечині провели свято Миколая для дітей з особливими освітніми потребами
12:48
Всі Публікації
Фото
Відео