69388
17:40 6.032020

На Закарпатті викрили піратів, що транслювали супутникове телебачення

Події 4413

Працівники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно зі слідчими Галицького відділу поліції Львівщини за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1 припинили незаконну діяльність осіб, причетних до порушення Закону України «Про авторське право та суміжні права».

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що зловмисники за допомогою спеціального обладнання здійснювали ретрансляцію відомих українських телеканалів без дозволу правовласників. Для цього вони створили приватні фірми, через які надавались послуги клієнтам.

Незаконна ретрансляція каналів здійснювалась впродовж 2018-2020 років на території Львівської та Рівненської областей, а також на Закарпатті, де був розташований центральний офіс.

5 березня одночасно у трьох областях правоохоронці провели санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях та у помешканнях де проживали зловмисники. Було виявлено та вилучено понад 120 одиниць мережевого обладнання, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, накопичувачі інформації, документація, печатки, чеки та чорнові записи.

Досудове розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.176 (порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України, триває. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном від трьох до шести років без права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Вирішується питання про повідомлення зловмисникам підозри у скоєнні злочину та призначення економічної експертизи об’єктів інтелектуальної власності та телекомунікаційної експертизи.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини