6913
14:50 8.082016

В Ужгороді затримали неадекватного водія з трьома ампулами

Події 4174

photo_2016-08-08_09-08-257 серпня близько 5:30 на вулиці Минайській ужгородські патрульні помітили автомобіль Fiat Ducato, який рухався з порушенням ПДР. Автівку зупинили на вулиці Корольова.

При перевірці документів водія у полісменів виникла підозра щодо тверезості водія. Від проходження тесту на вміст алкоголю в крові на місці або у медзакладі чоловік відмовився в присутності двох свідків.

Крім того, при поверхневій перевірці у громадянина виявили три пластмасові ампули, одна з яких містила білу порошкоподібну речовину невідомого походження ззовні схожу на наркотичну.

На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Підозрілі речовини вилучили слідчі, які надалі займатимуться справою.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне