69007
09:29 27.022020

На Тячівщині сина, який до смерті забив батька, засудили до 7 років тюрми

Події 2667

Прокурором Тячівської місцевої прокуратури доведено вину 32-річного мешканця смт. Дубове, Тячівського району у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень батькові, від яких той помер (ч. 2 ст.121 КК України).

Подія трапилась у листопаді 2019 року у смт.Дубове, Тячівського району. Як доведено прокурором у ході судових слухань, обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спровокував сварку із батьком. Уже в ході з’ясування відносин, він наніс потерпілому серію ударів по тілу, які стали смертельними.

На підставі зібраних доказів, вироком Тячівського районного суду чоловіка визнано винним у інкримінованому злочині та засуджено до 7 років позбавлення волі.

Наразі очікується на вступ вироку у законну силу, інформує пресслужба прокуратури Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне