68088
10:48 7.022020

Через ігри із сірниками на Іршавщині горіли навіси з сіном

Події 3789

6 лютого в с. Білки Іршавського району виникли одразу дві пожежі. На різних кінцях села з різницею в півгодини загорілися навіси з сіном. Події трапилися на вулицях І.Франка та Б.Хмельницького. Повідомлення надійшли до оперативно-рятувальної служби о 16:00 та 16:28 відповідно.

Для гасіння пожеж було залучено два відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини. Навіс на вул. І.Франка вдалося загасити через дві з половиною години після виклику — о 18:25. Вогонь знищив 6 тонн сіна. При цьому бійцям ДСНС вдалося врятувати літню кухню та хлів, розташовані поруч із навісом.

Ліквідація пожежі в навісі на вул. Б.Хмельницького завершилася о 17:35. Полум’я знищило 3 тонни сіна, але завдяки злагодженим діям рятувальників не перекинулося на житловий будинок, який знаходився за 5 метрів від осередку пожежі.

Найімовірніше, в обох випадках до пожежі призвели дитячі пустощі з вогнем. На вул. І.Франка 7-річний хлопець грався з сірниками й випадково підпалив сіно. На вул. Б.Хмельницького з вогнем грався хлопчик, якому невдовзі виповниться 4 роки.

Остаточну причину виникнення пожежі та суму завданих збитків встановлюватимуть правоохоронці, повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини