67736
13:46 31.012020

Жителька Мукачівського району розшукує дочку

Події 2825

Сьогодні, 31 січня, о 06.40 год. до поліції звернулася мешканка села Нове Давидково Мукачівського району, яка повідомила, що її 13-річна донька, Бастрикіна Анастасія, пішла з дому і досі не повернулася. Мобільного телефону при собі дівчина не мала.

Прикмети розшукуваної: зріст 157 см, повної тілобудови, волосся світле,на обличчі багато родимок. Була одягнена в сірі брюки, червону куртку, чорну шапку.

Поліцейські наразі проводять комплекс розшукових заходів щодо пошуку дівчини і звертаються до громадян, хто володіє інформацією про її місцезнаходження, повідомити про це до Мукачівського районного відділення поліції або на «102», повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Справа з кримінальним «присмаком»: кілька тайників «позбавили» власницю і авто, і безакцизних сигарет
14:02
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк
13:57
На Закарпатті судитимуть 12 членів злочинного угруповання: арештовано майно зловмисників на майже 20 мільйонів гривень
13:33
Упродовж трьох днів - 60 пожеж в екосистемах Закарпаття
13:29
62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
12:30
Всі новини