67265
12:40 21.012020

На Виноградівщині через загорання дров ледь не постраждали теплиці

Події 3296

21 січня о 00:42 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домогосподарства, що на вул. Галана в с. Олешник Виноградівського району.

Об’єктом займання стали дрова, що складувалися на обійсті. Для ліквідації пожежі до місця було направлено вогнеборців 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів.

О 01:05 пожежу на площі близько 8 кв.м. вдалося локалізувати й о 01:55 повністю ліквідувати. У ході гасіння вогню рятувальникам вдалося відвернути загрозу його поширення на поряд розташовані дві плівкові теплиці, де господар вирощує ранню городину.

Вогнем знищено близько 3 куб.м.дров та пошкоджено твердопаливний котел. Причина займання та завдана матеріальна шкода встановлюються. Травм і жертв на пожежі не було, повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне