66611
10:35 7.012020

У пункті пропуску «Вилок» чоловік пред’явив чужий паспорт

Події 2655

 

Учора ввечері в пункті пропуску «Вилок» прикордонники Мукачівського загону виявили чоловіка, який при перетині кордону надав для перевірки чужий паспорт. 30-річний українець пояснив, що, поспішаючи у закордонну поїздку, помилково взяв паспорт свого сусіда.

Оскільки чоловік здійснив правопорушення передбачене ч.1 ст.204 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України»,  на нього було складено протокол про адмінправопорушення. Справу скеровано до суду.

Вчинене правопорушення тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 3400 до 8500 гривень або ж адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Прикордонники нагадують про необхідність завчасно готуватись до закордонних поїздок – перевіряти наявність усіх необхідних для перетину кордону документів їх справність, термін дії тощо.

                                                                 Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
У «Тато.хаб.Ужгород» провели лекцію для дорослих про казки
15:31
Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з громадою-форпостом у Запоріжжі
15:05
На Закарпатті затримали 25-річного чоловіка, який майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька
14:50
Всі новини