66479
14:33 1.012020

У Хусті в ДТП загинула літня жінка. ФОТО

Події 2689

На вул.Київській набережній у м.Хуст водій «Mercedes-Benz Vito» здійснив наїзд на пішохода. Потерпіла загинула дорогою до лікарні. За фактом ДТП поліція відкрила кримінальне провадження

Слідчі Хустського відділу поліції встановлюють обставини смертельного наїзду на жінку-пішохода на вул. Київській набережній. Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 31 грудня, близько 10:50 год.

На місці ДТП працівники слідчо-оперативної групи з’ясували, що водій «Mercedes-Benz Vitо», 26-річний хустянин, виїжджаючи заднім ходом з паркомісця, здійснив наїзд на жінку-пенсіонерку, яка, зі слів свідків, йшла позаду авто.

Від отриманих травм потерпіла, 81-річна місцева мешканка, померла в кареті швидкої допомоги.

За фактом автопригоди хустські правоохоронці розпочали слідство за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої.

Водія освідчили. За кермом чоловік перебував тверезим.

Транспортний засіб доставлено на арештмайданчик відділу поліції. В рамках розслідування поліція встановить всі обставини та причини аварії, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне