66157
16:02 21.122019

У Мукачеві ножові поранення отримало двоє чоловіків

Події 5764

20 грудня близько 19-ї год до Мукачівського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на вул. Великогірній двом мукачівцям спричинили тілесні ушкодження. Один з них важко поранений.

Поліцейські одразу виїхали на місце для з’ясування причин і обставин події. Осіб потерпілих встановлено, ними виявилися мукачівці віком 23 та 46 років, батько та син.

Як з’ясували правоохоронці, між потерпілими та причетним до вчиненого чоловіком виник конфлікт. Під час інциденту двоє його учасників отримали тілесні ушкодження. У старшого з них медики діагностували проникаюче ножове поранення грудей, у його сина-порізи ноги.

Вжитими заходами працівників поліції особу кривдника встановлено. Ним виявився раніше судимий 41-річний мукачівець.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. На даний час проводяться всі необхідні слідчі дії для встановлення місця знаходження чоловіка.

За скоєне чоловіку Законом передбачено покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне