63269
12:42 17.102019

На Мукачівщини у місцевого мешканця вилучила наркотики. ФОТО

Події 3031

Співробітники Мукачівського районного відділення поліції під час обшуку приватного будинку у селищі Чинадієво вилучили листя коноплі та ростучі стебла нарковмісної рослини. За даним фактом розпочато слідство.

Вчора, 16 жовтня, поліцейські Мукачівщини провели санкціонований судом обшук за місцем проживання 21-річного жителя селища Чинадієво.

Під час слідчих дій правоохоронці із прибудови будинку вилучили сухі листя, схожі на нарковмісні, загальною вагою близько 150 грамів. Окрім того, на присадибній ділянці фігуранта кримінального провадження було виявлено ростучі стебла коноплі.

Нарковмісні рослини та вилучені листя скеровано на експертизу. За вказаним фактом розпочато слідство за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.1 ст.310 (Незаконний посів та незаконне вирощування конопель) та ч.1 ст.309 (Незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне