62387
14:26 28.092019

В Ужгородському районі закінчилися збори резервістів. ФОТО

Події 2635

Закінчились навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони, що з 19 вересня тривали на військовому полігоні біля села Оріховиця Ужгородського району.

За час десятиденних навчань 375 резервістів з Ужгорода, Чопа, Баранинської ОТГ, Ужгородського, Перечинського та Великоберезнянського районів, вдосконалили військові навички, навчилися, як вести бій, діяти в критичних ситуаціях, надавати першу медичну допомогу, орієнтуватися на місцевості, застосовувати засоби зв’язку тощо. Серед них – і майже два десятки працівників Ужгородської міської ради.

Сьогодні відбулися урочистості з цієї нагоди, на них завітали перший заступник представники міської та обласної влади, військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату Богдан Череміський, військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Ігор Тищук, відзначили кращих військовозобов’язаних. Мер вручив найпрофесійнішим грамоти Ужгородської міської ради і подарунки, повідомляє Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Тячеві відбувся яскравий Парад Миколайчиків та святкові виступи до Дня Святого Миколая
15:32
Іршавська громада прощається із загиблим захисником Андрієм Вашкебою
14:56
У Чопі зафіксували новий випадок сказу: мешканців закликають бути пильними та повідомляти про підозрілих тварин
14:10
У Хусті згоріла надвірна споруда: пожежу помітив водій таксі
14:01
Закарпатський фехтувальник серед призерів всеукраїнських змагань
13:43
В Іршаві вшанували загиблих Захисників на Алеї пам’яті Героїв
12:30
У с. Малі Геївці відкрили Будинок-пам’ятку та музичну студію на честь музиканта Ласло Бовді «CIPŐ»
12:12
Антоній Емере – лідер ФК «Ужгород» за системою «гол+пас»
11:49
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
Всі новини