62329
11:11 27.092019

На Закарпатті викрили організаторів незаконного грального бізнесу

Події 2522

Вчора, 26 вересня, співробітники управління стратегічних розслідувань поліції Закарпаття за процесуальним керівництвом обласної прокуратури провели санкціоновані обшуки за місцем розташування ігрових закладів та місцем проживання фігурантів справи.

Під час проведення санкціонованих обшуків співробітники поліції, а саме Управління стратегічних розслідувань та бійці роти особливого призначення поліції Закарпаття, виявили та вилучили спеціалізовану техніку, а саме 46 гральних автоматів, які використовувалися фігурантами справи для незаконного збагачення, автомобіль одного із підозрюваних та значну суму грошей.

Поліцейські з’ясували, що до складу угруповання ввійшли шестеро закарпатців, серед яких одна жінка. П’ятеро із затриманих – берегівці віком від 41 до 58 років. Також до групи входив 45-річний ужгородець. Встановлено, що організатор даного угруповання, 44-річний берегівець, раніше судимий за ряд злочинів, серед яких викрадення людини та грабіж, вчинений у великих розмірах.

Фігурантам справи інкриміновано злочин, передбачений статтею 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом), повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
У Тарасівці через коротке замикання згоріла надвірна споруда з сіном та трактором
14:30
На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь
14:07
Всі новини
Головне