60681
11:19 16.082019

Вихователю та медсестрі притулку в Берегівському районі повідомлено про підозру

Події 2497

За погодження Берегівської місцевої прокуратури слідчими Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області повідомлено про підозру у неналежному виконанні обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей вихователю та медичній сестрі дитячого притулку у смт Батьово (ч.1 ст. 137 КК України).

Наразі встановлено, що підозрювані, аби покарати діток за самовільне залишення притулку на декілька днів без дозволу керівництва, спричинили їм тілесні ушкодження.

Триває подальше досудове розслідування для з’ясування всіх обставин події, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Інституційний репозитарій Ужгородського національного університету знову в лідерах
19:19
У Перечині обговорили питання погашення податкового боргу 
18:56
ТОП 10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
18:11
Що є базою нарахування єдиного внеску за себе для ФОП на загальній системі оподаткування
18:08
У вантажному потягу прикордонники знайшли 500 пачок безакцизних сигарет
18:01
У V Кубку голови ОВА з мініфутболу серед ветеранів війни взяли участь 6 команд
17:40
«Бах для всіх» у римо-католицькому храмі Берегова від камерного хору «Cantus»
17:22
Особливий світ квітів: весняна виставка товариства угорських митців Закарпаття ім. Імре Ревеса
16:55
Закарпаття як точка діалогу: освіта, меншини і відносини з Угорщиною
16:38
Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
16:24
Всі новини