60607
13:52 14.082019

У Мукачеві під час обшуку виявили стебла коноплі

Події 2672

Сьогодні, 14 серпня, поліцейські Мукачівського відділу спільно з працівниками поліції особливого призначення ГУНП в Закарпатській області згідно з Ухвалою суду провели обшук за місцем проживання 37-річного мукачівця.

Під час слідчих дій з помешкання та прилеглої території будинку правоохоронці вилучили ростучі стебла коноплі. Вилучені нарковмісні рослини скеровано на експертизу.

У діях мукачівця вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України (Незаконний посів та незаконне вирощування конопель). Слідство триває, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне