60597
12:46 14.082019

На Закарпатті СБУ викрила схему контрабандного вивезення лісопродукції за кордон

Події 2382

Співробітники Служби безпеки України у межах боротьби з контрабандою викрили у Закарпатській області схему незаконного переправлення лісоматеріалів за кордон.

Оперативники спецслужби встановили, що представники комерційної структури налагодили протиправний механізм вивезення деревини з території нашої держави. Для митного оформлення продукції ділки надавали сертифікати про походження деревини з неправдивою інформацією про її кількість та якість.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 201-1 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, правоохоронці затримали вантажівку з партією контрабандної сировини під час спроби перетнути митний кордон за фіктивними документами. Вартість виявленого товару становить майже 138 тисяч гривень.

Тривають слідчі дії.

Заходи з викриття та блокування протиправної діяльності проводились під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області, повідомляє УСБУ у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне